Akcie

OSS víkend 2017 warm-up meetup, Friday, 16 June 2017 – 17:00 to 22:00 ProgressBar Hackerspace
OSS víkend chill & chat, Saturday, 17 June 2017 – 17:00 to 23:00 ProgressBar Hackerspace

Stánky združení, organizácii a firiem

openSUSE Uvidíte nejnovější openSUSE v akci a budete mít šanci vyhrát i nějaké plyšáčky.
Active24 Webhostingová spoločnosť poskytujúca zdieľaný webhosting, prenájom a správu serverov, redakčné systémy pre tvorbu webu a eshopov a registráciu domén. Aktuálne hľadáme posilu do nášho Linux tímu. Viac informácií na Active24.sk.
vpsFree.cz Spolek lidí, kteří se rozhodli vybudovat vlastní platformu pro provoz virtuálních serverů, která je hrazená samotnými členy.
Mozilla.cz Česká podpora a lokalizace produktů Mozilly. Jsme otevřený projekt, do kterého se můžete zapojit i vy!
base48 Ak sa Vas oslovil brmlab, ale chcete nieco chaotickejsie a v Brne .)
Vim Jsme #vimpivo z @SUT_SH a máme rádi textový editor VIM. Na stánku vám ukažeme, co všechno umí a jak ho používat.
Bastlíři SH Dráty, žárovky, procáky, 8bity a jiné šváby… prostě veteš ze Strahovské Bastlírny (čti hackerpsace) klubu Silicon Hill.
Danube Cloud Postavte si vlastný public/private cloud na svojom vlastnom HW s open source riešením zo Slovenska. Ukážeme Vám leading edge technológie v jednom integrovanom riešení.
WebSupport Websupport pôsobí ako registrátor internetových domén a poskytovateľ webhostingových služieb. Má viac ako osemdesiattisíc zákazníkov a hosťuje viac ako stotisíc domén. Najobľúbenejšia IT firma, v ktorej beží najväčšia časť slovenského internetu. Najväčší registrátor .sk domén, spravuje servery, rieši online marketing a web-development vlastných projektov.
AMAVET klub č. 962 Sme vzdelávacia nezisková organizácia, ktorá komunikuje s deťmi a dospelými pre zlepšenie geografického povedomia v spoločnosti. Naše projekty sú: GeoCommunity – Spoločne vytvárame geoinformačnú sieť, PromoSpravy) – Podporujeme rozvoj osobnosti a miestne organizácie, WebMap – GIS hosting pre školské projekty, Missing Maps Slovensko – Digitálne mapovanie neznámych území pre Lekárov bez hraníc.
Collabora Globálna konzultačná firma špecializujúca sa na poskytovanie výhod Open Source softvéru komerčnému svetu
Kiwi.com Naší vizí je zjednodušit a zpřístupnit cestování pro všechny.